کارگر حرفه ای اسباب کشی

کارگر حرفه ای اسباب کشی

با پیشرفت روز افزون زندگی و زیاد شدن تجملات و به دنبال آن زیاد شدن وسایل و لوازم زندگی ،دیگر مثل گذشته نمی توان به راحتی و فقط با کمک افراد خانواده پروسه ی اسباب کشی را انجام داد.وجود وسایل سنگین ،وجود انواع لوازم شکستنی و گران قیمت و…باعث شده که در حین اسباب کشی و باربری نیاز به کمک افراد دیگری ( کارگر باربری ) بغیر از افراد خانواده باشد.امروزه یکی از خدماتی که شرکت های باربری به مشتریان ارائه می دهند ،ارسال کارگر خالی اسباب کشی است.شاید بپرسید که منظورمان از کارگر خالی اسباب کشی چیست؟

یکی از مهمترین فاکتورهای برای استفاده و کمک گرفتن از کارگر اسباب کشی ، هزینه کارگر اسباب کشی و هزینه کاگر برای حمل بار و لوازم و اثاثیه منزل است. ما در باربری تهران با وجود کارگران زبده و آموزش دیده در زمینه حمل بار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. کارگر اسباب کشی با قیمت مناسب و تجربه بالا برای حمل بار بسیار مورد نیاز است و بدون کمک این عزیزان کار اسباب کشی و جابجایی بسیار سخت و دشوار می شود.

ارسال کارگر ماهر جهت اسباب کشی ( کارگر باربری )

امروزه بیشتر شرکتهای باربری تهران  بغیر از حمل و نقل اثاثیه و بار ،خدمات دیگری  نیز به مشتریان ارئه می دهند.از جمله فروش کارتن و فروش وسایل بسته بندی اثاثیه ، بسته بندی اثاثیه ، چیدمان اثاثیه بعد از حمل و نقل و…اعزام نیروی ماهر جهت اسباب کشی نیز یکی دیگر از این خدمات است.گاهی اوقات مشتریان نیاز به کارگر خالی دارند.یعنی نیاز به ماشین حمل و نقل و جابجایی ندارند.گاهی اوقات فقط کار بسته بندی دارند و یا می خواهند در یک ساختمان لوازمی را جابجا نمایند.در این مواقع شرکت خدمات باربری (  امیرکبیر ) ،بهترین نیروهای خود را به محل مورد نظر مشتری می فرستد.

ارسال کارگر ماهر برای بسته بندی اثاثیه

همان طور که می دانید بسته بندی اثاثیه منزل  مهم ترین موضوع در اسباب کشی می باشد.بسته بندی اثاثیه در تمامی حمل و نقل ها از جمله حمل و نقل درون شهری ،حمل و نقل برون شهری و حمل و نقل بین المللی مهم است ولی هر چقدر مسافت بین مبدا و مقصد بیشتر باشد ،نیاز به بسته بندی تخصصی بیشتر احساس می شود.چرا که اگر بسته بندی اثاثیه و بار به خوبی انجام نشده باشد ،با یک تکان ماشین ،ممکن است که خسارتهایی به بار و لوازم وارد شود.پس بهتر است که برای بسته بندی اثاثیه و بارتان با یک شرکت خدمات باربری خوب و با سابقه کمک بگیرید تا بهترین کارگر بسته بندی را برای شما بفرستند.

مشخصات کارگر باربری شرکت اتوبار امیرکبیر

دارا بودن سلامت کامل جسم و روح

سلامت جسم و روح اولین و مهم ترین ملاک برای انتخاب کارگر باربری است.چرا که کار باربری و یا خدمات باربری ( بسته بندی اثاثیه ،حمل و نقل بار ،چیدمان اثاثیه و بار و..) باید به دست کسی سپرده شود که سلامت جسم و روحش تایید شده بالا و بتواند به خوبی از عهده ی انجام کارش بر آید.کارگران شرکت اتوبار امیرکبیر همگی گزینش شده هستند و سلامت جسم و روحشان توسط مدیریت شرکت اتوبار امیرکبیر تایید شده است.پس با خیالی راحت و آسوده کارتان را به کارگران اتوبار امیرکبیر بسپارید.

امین بودن و مورد اعتماد بودن

کار باربری به هر صورت که باشد ( بسته بندی لوازم و بار ،حمل و نقل اثاثیه و بار ،چیدمان اثاثیه و…) به نوعی سپردن تمام زندگی مشتری به دست کارگران است.پس قبل از انتخاب شرکت خدمات باربری ،مطمئن شوید که کارگر باربری مورد اعتماد و امین باشد.و بتواند از مال شما مثل اموال خودش نگهداری نماید.

دارا بودن اخلاق حرفه ای

در هر کاری اخلاق حرف اول را میزند.به عنوان مثال شما اگر برای خرید کالایی  به فروشگاهی  مراجعه نمایید و از اخلاق فروشنده راضی نباشید و با شما برخورد بدی صورت گرفته باشد ،مطمئنا  دوم برای خرید به آن فروشگاه مراجعه نخواهید کرد.کار بسته بندی اثاثیه و بار و یا کار اسباب کشی چند ساعت طول خواهد کشید .پس اگر در این چند ساعت پرسنل باربری و کارگران باربری خوش اخلاق و مردمدار نباشند ،قطعا باعث نارضایتی مشتریان خواهد شد و این مورد تاثیر بسیار زیادی در شهرت شرکت باربری خواهد گذاشت.

دارا بودن بیمه حوادث

اگر چه شرکتهای باربری خوب از بهترین کارگران برای ارائه ی خدمات باربری استفاده می نمایند ولی هیچ وقت از حادثه گریزی نیست.کارگر باربری با داشتن بیمه نامه ،با خیال راحت و البته با دقت فراوان کارش را انجام خواهد داد و چنانچه خدایی ناکرده روزی در حین کار براش مشکلی پیش آمد ،از بیمه نامه اش استفاده خواهد کرد.

کارگر جهت حمل بار

کارگر حمل بار باید دارای جثه ای تنومند و قوی باشد و به تمامی تکنیکهای حمل بار ( حمل ساید بای ساید ،حمل گاو صندوق ،حمل پیانو و..) مسلط باشد.چابک و فرز باشد و در کمترین زمان ممکن بتواند کار حمل بار را به خوبی انجام دهد.

کارگر بسته بندی اثاثیه

 

 

کارگر بسته بندی اثاثیه با کارگر حمل بار فرق دارد.کارگر بسته بندی اثاثیه کار بسته بندی لوازم و اثاثیه و بار را بخوبی بلد است و با متدهای روز و بدون هدر دادن زمان و مکان و وسایل بسته بندی ،کارش را انجام می دهد.برای کارگر بسته بندی اثاثیه جثه ی قوی و تنومند نیاز نیست.

کارگر برای حمل وسایل سنگین

شاید شما فکر کنید که کارگر حمل با کارگر حمل وسایل سنگین یکسان است.ولی اینطور نیست.کارگر حمل وسایل سنگین علاوه بر اینکه باید بسیار قوی تر از کارگر حمل بار باشد ،بلکه باید به روشهای حمل وسایل سنگین از جمله پیانو ،ساید بای ساید،وسایل باشگاه بدنسازی ،حمل گاو صندوق ،حمل گل و  گلدان و وسایل باغبانی و…مسلط و با تجربه باشد.

 

هزینه کارگر اسباب کشی (هزینه کارگر باربری )

هزینه ی کارگر اسباب کشی و کارگر باربری بستگی به عوامل مختلفی دارد.به عنوان مثال هزینه ی کارگر بسته بندی با هزینه کارگر حمل بار و هزینه ی کارگر حمل وسایل سنگین بسیار متفاوت است.شرکت اتوبار امیرکبیر برای تمامی خدماتش سعی کرده است رفاه حال مشتریان گرامی را در نظر بگیرد و قیمت های منصفانه ای را به مشتریان اعلام نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *