بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل
باربری ظریف بار یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در استان تهران می باشد . اتوبار ظریف بار با بیش از یک دهه سابقه درخشان در امر اسباب کشی جزو با تجربه ترین ناوگان های حمل و نقل می باشد.

باربری ظریف بار با کادری مجرب و با اخلاق صفر تا صد اسباب کشی شما عزیزان را انجام می دهد ، یعنی از بسته بندی اثاثیه منزل تا چیدمان وسایل در محل جدید را تیم باربری ظریف بار برای شما عزیزان انجام می دهد و شما فقط کافی هست در گوشه ایستاده و یا نشسته و صفرتاصد اسباب کشی ما را مشاهده کنید.

اولین مرحله و یکی از واجبات اثاث کشی بسته بندی وسایل می باشد که باید با حوصله و دقت کافی صورت گیرد اگر چنین نباشید به احتمال زیاد وسایل شما در حین جابجایی صدمه ببینند. تیم بسته بندی ظریف بار وسایل منزل شما را از ریز ترین وسایل تا درشت ترین آن را بسته بندی می کند و 99% درصد از صدمه دیدن وسایل با ارزش شما جلوگیری می کند.

مراحل اسباب کشی با ظریف بار
وقتی شما با اتوبار ظریف بار تماس حاصل می فرمایید این شرکت یک تیم مشاوره دهند در اختیار شما قرار می دهد تا به تمامی سوالاتی که در ذهن شما درمورد اثاث کشی می باشد را پاسخ دهد و همچنین این افراد شما را با روند کاری شرکت ما آشنا کردن شما با تمام مراحل اسباب کشی آشنا می کنند. بعداز مشاوره ، مشاوران ما قیمت باربری را برای شما عزیزان ارائه می دهند و بعداز توافق شما یک روز و زمان دقیق را برای اثاث کشی انتخاب می کنیم که شما در آن روز وقت مناسب برای اثاث کشی منزل یا دفتر کارتان را داشته باشید.

شما عزیزان نیز می توانید درصورت سپردن صفر تا صد اسباب کشی به ما درخواست بسته بندی نیز در هنگام رزرو وقت کنید و ما پرسنل بسته بندی خود را زود از تیم حمل بار به محل اعزام کنیم . این افراد با تمام تجهیزات مورد نیاز بسته بندی اثاثیه منزل به محل ارسال می شوند مانند کارتن های با ضخامت بالا ، سلفون ، وکیوم های حباب دار، چسب پهن و …. که همه آن ها در بسته بندی مورد نیاز می باشد.

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل
شاید این سوال در ذهنتان باشد که قیمت بسته بندی اثاثیه منزل چگونه محاسبه می شود؟

در پاسخ باید گفت این کار جدا می باشد و قیمت بسته بندی منزل از قیمت اسباب کشی جدا محاسبه می شود. قیمت بسته بندی بستگی به تعداد کارتن های استفاده شده و وسایل شما می باشد. البته قیمت های زیر اتحادیه باربری نیز نظر اتحادیه باربری محاسبه می شود.

تیم بسته بندی باربری ظریف بار به تمامی روش های بسته بندی ازجمله روش های استرچ رپ و بابل رپ که از روش های معروف بسته بندی می باشد مسلط بود و به این روش ها کار بسته بندی را برای شما عزیزان انجام می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *